Bungalov Maceralarım

Hakkımızda 1

Neden Biz?

Bungalov Maceralarım olarak sıradan tatil anlayışından sıkılan ve daha özgün bir deneyim arayan seyahatseverlere özel, bütçe ve taleplerinize uygun bungalov maceraları sunmaktayız.


Tatilinizi dolu dolu geçirmeniz için tüm fırsatları siz değerli müşterilerimize şeffaf ve güvenilir bir şekilde sunmak Bungalov Maceralarım’ın en önemli önceliğidir.

0
TESİS
0
MEMNUN MÜŞTERİ

Hakkımızda

Bungalov maceralarım, 2020 yılında Maceralarım ismiyle hizmet vermeye başlamış TÜRSAB(Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi bungalov seyahat acentesidir.

Seyahat Acenteliği hizmetlerinin Kültür ve Turizm bakanlığınca düzenlenen ‘A grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi’ ile hizmet veren Bungalov maceralarım, Maceralarım 2020 yılında aktivite platformu alanında sektöre girmiş, 2022 yılında ise Bungalov Maceralarım olarak Seyahat Acentesi sektörüne geçiş yapmıştır.

Bungalov Maceralarım olarak bungalov tarzı konaklama birimleriyle çevrelenen doğal alanlarda, müşterilerimize unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmayı amaçlamaktayız. Ayrıca, doğayı keşfetmek ve macera dolu aktivitelere katılmak isteyen müşterilerimiz için de birçok seçenek sunmaktayız.

Müşterilerimiz için birçok farklı bungalov tipi sunmaktayız. Hem romantik bir kaçamak hem de aile tatilleri için uygun seçeneklerim mevcuttur.

Bungalov Maceralarım olarak, müşterilerimizin rahatı ve güvenliği bizim için en önemli önceliklerimizdendir. Tesislerimizde güvenlik önlemlerini sıkı bir şekilde uygulamakta ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktayız.

Eşsiz konaklama birimleri, macera dolu aktiviteler ve kişisel hizmetlerle unutulmaz bir tatil için Bungalov Maceralarım’a katılın!

Hakkımızda 2
Anasayfa
Whatsapp
Telefon