Bungalov Maceralarım

İptal Şartları

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

24 Saat İçinde Koşulsuz Para İadesi
*Rezervasyonun onaylanmasını takip eden 24 saat içerisinde İPTAL gerçekleşirse ziyaretçi ödemiş olduğu kaporayı koşulsuz iade alır.

Ücret Iadesi Müşteri, hizmetin başlamasından 30 gün öncesine kadar sebep göstermeksizin yapılan iptallerde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere ödediği bedeli iade alma hakkına sahiptir.

Hizmetin başlamasından 29 ila 15 gün arasında yapılan iptallerde, müşteri rezervasyon bedelinin %35’ini, 14 günden az bir süre kala yapılan iptallerde ise müşteri rezervasyon bedelinin tamamını Bungalov Maceralarım’a ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

hizmetin başlamasına 60 gün kala yapılan iptallerde, müşteriye o ana kadar ödediği ücretin tamamı iade edilir sadece müşteriden 300 TL işlem ücreti alınacaktır.

Müşteri, hizmetin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde rezervasyon bedelinin %25’ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi durumunda tur bedelinin %50’sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75’ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Bungalov Maceralarım’a ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

Alınmış olan hizmet, yılbaşı, sömestre, bayram dönemi gibi özel dönemler veya diğer kampanyalar dâhilinde bir ürün ise, sözleşmenin yukarıdaki maddeleri geçerli değildir. Bu durumda müşterinin iptal, iade hakkı bulunmamaktadır.

Müşterinin hizmetin değiştirilmesine yönelik talebi halinde, bu değişikliğin Bungalov Maceralarım tarafından uygun bulunması şartıyla, önceki alınan hizmetle, yeni talep edilen hizmet arasında fiyat farkı var ise müşteri aradaki farkı, değişiklik talebinin kabulüyle birlikte derhal Bungalov Maceralarım’a ödemek zorundadır. Ancak yeni hizmetin fiyatı, bir önceki hizmet fiyatından düşük ise Bungalov Maceralarım aradaki farkı müşteriye iade edecektir.


Bu Madeler tarihinde online olarak 12 Nisan 2023 tarihinden itibaren eklenmistir ve her Kiralamda Gecerlidir.

Bungalov Maceralarım Anlasma

Madde 1 – Taraflar
Bu sözleşme, bir tarafta “Bungalov Maceralarım” olarak anılacak olan aracı, diğer tarafta ise bungalov kiralayan veya tesis sahibi olarak anılacak olan kişi veya kurumu içerir. Bu sözleşme taraflar arasında, bungalov kiralama işlemlerini düzenlemek amacıyla yapılmıştır.

Madde 2 – Sözleşmenin Konusu
Bungalov Maceralarım, sadece aracı olarak faaliyete geçer ve bungalovu kiralayan ile tesis sahibini bir araya getirir. Ancak, sözleşme kapsamında belirtilen durumlar dışında, Bungalov Maceralarım, bungalov maceralarımın herhangi bir sorumluluğunu üstlenmez.

Madde 3 – Sorumluluk Sınırlamaları
Bungalov Maceralarım, aşağıda belirtilen durumlar karşısında sorumlu tutulamaz bununla alakali sadece Tesis Sahibi Sorumlu tutulur:

a) Isıtmalı havuzun çalışmaması, korunaklı olmaması, yeterli ısıyı sağlamaması,
b) Elektrik kesintisi, su kesintisi, jakuzide su tesisatının çalışmaması,
c) Tesis içinde böcek veya örümceklerin bulunması,
d) Konumun yolunun bozuk olması,
e) Müşterinin memnuniyetsizliği durumunda farklı bir tesis talebinde bulunması(Sadece Ücret Karsiliginda).

Madde 4 – İptal ve İade Koşulları
Müşteri, giriş yaptıktan ve ödemeyi yaptıktan sonra, tesis sahibi ile anlaşıp geri kalan detayları halletmekle yükümlüdür. Bungalov Maceraları, bu süreçte ortaya çıkacak herhangi bir iptal veya iade talebinden sorumlu değildir.

Madde 5 – Mücbir Sebep
Bungalov Maceralarım, mücbir sebep durumlarında (doğal afet, savaş, grev vb.) ortaya çıkan aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamaz ve taraflar arasında herhangi bir tazminat talebi doğurmaz.

Anasayfa
Whatsapp
Telefon