Bungalov Maceralarım

İptal Şartları

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

24 Saat İçinde Koşulsuz Para İadesi
*Rezervasyonun onaylanmasını takip eden 24 saat içerisinde İPTAL gerçekleşirse ziyaretçi ödemiş olduğu kaporayı koşulsuz iade alır.

Ücret Iadesi Müşteri, hizmetin başlamasından 30 gün öncesine kadar sebep göstermeksizin yapılan iptallerde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere ödediği bedeli iade alma hakkına sahiptir.

Hizmetin başlamasından 29 ila 15 gün arasında yapılan iptallerde, müşteri rezervasyon bedelinin %35’ini, 14 günden az bir süre kala yapılan iptallerde ise müşteri rezervasyon bedelinin tamamını Bungalov Maceralarım’a ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

hizmetin başlamasına 60 gün kala yapılan iptallerde, müşteriye o ana kadar ödediği ücretin tamamı iade edilir sadece müşteriden 300 TL işlem ücreti alınacaktır.

Müşteri, hizmetin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde rezervasyon bedelinin %25’ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi durumunda tur bedelinin %50’sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75’ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Bungalov Maceralarım’a ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

Alınmış olan hizmet, yılbaşı, sömestre, bayram dönemi gibi özel dönemler veya diğer kampanyalar dâhilinde bir ürün ise, sözleşmenin yukarıdaki maddeleri geçerli değildir. Bu durumda müşterinin iptal, iade hakkı bulunmamaktadır.

Müşterinin hizmetin değiştirilmesine yönelik talebi halinde, bu değişikliğin Bungalov Maceralarım tarafından uygun bulunması şartıyla, önceki alınan hizmetle, yeni talep edilen hizmet arasında fiyat farkı var ise müşteri aradaki farkı, değişiklik talebinin kabulüyle birlikte derhal Bungalov Maceralarım’a ödemek zorundadır. Ancak yeni hizmetin fiyatı, bir önceki hizmet fiyatından düşük ise Bungalov Maceralarım aradaki farkı müşteriye iade edecektir.

Anasayfa
Whatsapp
Telefon